Allianz sigorta Yorumları

allianz sigorta yorumları
Kullanıyorum Beğen

Allianz sigorta Kullananlar

Bu sayfa allianz sigorta kullananlar tarafından girilen allianz sigorta yorum, allianz sigorta incelemesi, allianz sigorta kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, allianz sigorta nedir? nasıldır? özellikleri nedir? allianz sigorta kullanan var mı? alınır mı? allianz sigorta tavsiye eder misiniz? allianz sigorta şikayetleri ve allianz sigorta soruları içerir.

Allianz sigorta için yorum bırak

Puan Ver :
Resim Ekle
 
Toplam : 3 Yorum | 0 Soru
  • provizyon onayı en hızlı alan sigorta aynı zamanda kart indirimleri de baya başarılı
    eksperanza 2016-10-09 tarihinde yorumladı.
  • önce diğerleri 3 sene sonra yenileme garantisi veriyor dedi biz 2 senede veriyoruz dedi sonra ya o kural değişmiş bizde 3 sene sonra yenileme vericez falan dediler tabi burada ajansın yetersizliği de var şimdiye kadar çok kullanma ihtiyacım olmadı ama bir kere çok fazla kan istenen bir durum oldu. ekstrası öyle fazla çıktı ki devlet hastanesinde yaptırmak zorunda kaldım.
    benzin 2016-10-16 tarihinde yorumladı.
  • önce herkes 3 senede biz 1 senede 3 yıllık yenileme verioruz dediler. sonra aa değişmiş biz de 3 senede vercez ama 1 seneniz doldu aman iptal etmeyin dediler. sonra 3 senede ya zam oldu ama çok olmadı ama ayakta tedaviye dönmeyin bir daha çıkmanız zor olur falan filan yaw sürekli para ödüyorum yaşım 35 hiç de kullanmasam da sürekli zam ben bu işi anlamadım arkadaş
    eskisehirli 2017-03-14 tarihinde yorumladı.