Allianz sigorta Yorumları

3
3 Yorum
allianz sigorta yorumları
Kullanıyorum Beğen

Allianz sigorta için sen kaç puan verirsin? neden?

Allianz sigorta Kullananlar

Bu sayfa allianz sigorta kullananlar tarafından girilen allianz sigorta yorum, incelemesi, tavsiyeleri allianz sigorta kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, allianz sigorta nedir? nasıldır? özellikleri nedir? allianz sigorta kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? fiyatları nasıldır? allianz sigorta şikayetlerini ve sorularını içerir.

Allianz sigorta Kullanıcı Yorumları

 • eksperanza • 09-10-2016
  11 0 0
  provizyon onayı en hızlı alan sigorta aynı zamanda kart indirimleri de baya başarılı
 • benzin • 16-10-2016
  8 0 0
  önce diğerleri 3 sene sonra yenileme garantisi veriyor dedi biz 2 senede veriyoruz dedi sonra ya o kural değişmiş bizde 3 sene sonra yenileme vericez falan dediler tabi burada ajansın yetersizliği de var şimdiye kadar çok kullanma ihtiyacım olmadı ama bir kere çok fazla kan istenen bir durum oldu. ekstrası öyle fazla çıktı ki devlet hastanesinde yaptırmak zorunda kaldım.
 • eskisehirli • 14-03-2017
  14 0 0
  önce herkes 3 senede biz 1 senede 3 yıllık yenileme verioruz dediler. sonra aa değişmiş biz de 3 senede vercez ama 1 seneniz doldu aman iptal etmeyin dediler. sonra 3 senede ya zam oldu ama çok olmadı ama ayakta tedaviye dönmeyin bir daha çıkmanız zor olur falan filan yaw sürekli para ödüyorum yaşım 35 hiç de kullanmasam da sürekli zam ben bu işi anlamadım arkadaş
Sen de aramıza katıl, yorumlamaya başla