Alkadays Yorumları

alkadays yorumları
Kullanıyorum Beğen 2

Alkadays Yorumları

Bu sayfa alkadays yorum, alkadays hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, alkadays nedir? nasıldır? alkadays kullanan var mı? alınır mı? alkadays tavsiye eder misiniz? alkadays şikayetlerini ve alkadays sorularına cevaplar içerir.
1 Yorum
  • vücudun ph dengesini değiştirerek kilo verdirmeyi sağladığı iddia edilen suyun ph dengesiyle oynayan kimyasal ürün. Alkadays pH booster brops damla bir bardak yaklaşık 250 ml içme suyu içerisine 3 damla karıştırılarak kullanılır. kilolardan hızlıca kurtulunur.
    tarafından tarihinde
  • yalan soylemeyin beni cagır merkezinden aradilar urunu uzun uzun anlattılar iade garantiside verdiler bende saf gibi inandım 3 kutu aldim 3kutunun biryanesini her sabah kahvaltidan önce 07.00 de bir su bardagina 200ml 3 veya 4 damla damlatip iciyordum ancak bir grm bile vermedim üstelik hic midem agrımazdı bu akali su yuznden artik midemde yanma oluryor.bende musteri hizmetlerini aradim ve durumu anlattim sonra telefon kesilidi daha sonra tekrar tekrar aradim mumarami tanidiklari icin camadilar bende baska bir numaradan aradim ve bana agza sakin inanmayın ar
    isimsiz tarafından on 2018-07-09 tarihinde

Son Kullanıcı Yorumları

Alkadays Beğenenler : ironfist soyasosu