Alfa romeo giulietta

alfa romeo giulietta yorum, alfa romeo giulietta kullananlar

 • alfa romeo giulietta kullanıcı yorumları resim


  https://store.donanimhaber.com/d0/fe/48/d0fe48053372055668a7f50526b98916.jpg

  Çok iyi yol tutuyor. 1.6 dizeli çok az yakıyor. 6lt ortalamayı geçmek zor. sehir içi sürekli gazlarsan 8 olur orası ayrı... Her yönden kalitesi üst düzey bir Alfa. Ama ne kadar kalitesi arttırılsa da bir Alfa... Yağmurda bagaja su dolması, şanzıman arızaları, trim sesleri bir çok kullanıcının ortak şikayeti...
 • en iyi alfa arkadasinin alfasidir. ikinci eli zayif yakiti fazla.he tarz.icin al.kullan hevesini al.arkadasina geri ver
 • Tasarımı en sönük Alfa.
 • 2012 de 250 euro farkla TCT çift kavramalı şanzımanlısını aldığım 1 sene sonra da satmak zorunda kaldığım seksi araç.1.4 170beygir iyi gidiyordu. normal modda ne kadar sığırsa dinamik de de o kadar kaplan kesilen bir araçtı. Direkyonu d modda çok hassas ve keyifli oluyor. d modu gazı bile hassaslaştırıyor. TCT de çok hızlıydı. yine o zaman için 150 eroya dreksyon kulakçıklarını da eklettirmiştim... Şimdi bu şanzıman kulakçık opsiyonları falan 10000tl lere anca alınıyor.
 • D.N.A Alfa Romeo'ları 3 farklı ruha büründüren teknolojisinin kısaltmasıdır.

  Dinamik
  Normal
  All weather yani Her hava koşulu diye çevirebiliriz.

  DNA modele göre: motor elektroniğine, Direksyona, süspansyonlara, elektronik diferansiyel kilidine, vsc ve asc ye hatta fren kaliperlerine etki eden gelişmiş bir teknolojidir.

  Bu modlar piyasadki az araçta gerçekten sürüş karakterini değiştirir. Alfa'lar da bu nadir markalardandır.

  Dinamik
  modda normalde kilitsiz olan ön aks, elektronik kilitle belli oranda bağlanır gibi düşünebiliriz. Hızlı kalkışlarda güç kayıplarını azaltır ve gazla girilen virajlarda iç tekerin hafifleyerek dıştaki tekerden güç çalmasını önler. Ve viraj çizgisini dışa çekmekten kurtarır aynı zamanda hızlanmayı da sürdürür. Vsc'yi ve asr yi daha geç devreye sokar. Direksyon tepkisi ve ağırlığını arttırır. Süspansyonların sertlğini (Süspansyonlar da özel bu arada dna ya uyumlu) arttırır. Ve de kaliperleri disklere daha yakın tutarak fren tepki hızını arttırır.

  Normal
  modda bunların normalini düşünebiliriz. Bu modda Frenlerde prefill yani yakınlaştırma yok ve elektronik diferansiyel kilidi devre dışı. vsc asr normal.

  All weather
  özellikle gevşek kaygan zeminler için ayarlanmış. Çekiş kontrol patniaja müsait vsc sıkı. prefill kapalı... vs...


  alfa romeo giulietta kullanıcı yorumları resim
  ?46ac1a
 • 2010'da mersoyu satıp sıfır aldığım araç üzerine para bile kalmıştı. Biner binmez hissettirdiği şaşılacak biçimde Mercedes gibi tok bir sürüş hissi olduğuydu. İç mekan fazlaca plastik olmasına rağmen tarzı teknolojisi donanımı çok iyiydi. 2010'da 59bine almıştım. 1.4 170hp benzinli. Tüketimi e200k den biraz daha az o 10litre ortalamaysa bu 8litre yakıyor. Performansı Giulietta'nın daha iyi. Giulietta özellikle düşük viteslerde bariz atak ve kıvrak. Kullanması çok daha keyifli. Uzun yolda da hiçbir zaman mercedesten indim alfaya bindim moduna sokmadı tersine sürüşü daha dinamik ve özellikle sert kullanımda hiç yoldan çıkma eğilimi yokç mersonun arkası atmaya çok meyilliydi bu gibi durumlarda ki onda da esp vardı sürekli sarı ışığıyla şu an garip durumlar içindeyiz mesajı veriyordu. İkisinin de en iyi yönlerinden biri ses sistemleri Mersoda harman kardon bunda bose var ve dinlemesi ikisinde de çok keyifli mersonun tek artısı yüksek hızdaki konforlu süzülür gibi gidişi ve oturma pozisyonu.
  Alfa Giulietta'nın en sevdiğim yanı da tasarımı 18 jantları ve kırmızı rengiyle bambaşka duruyor.

Listene Ekle

Kullandıklarıma Ekle
Beğen

Alfa romeo giulietta Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa alfa romeo giulietta yorum, alfa romeo giulietta hakkındaki görüşleri incelemeleri, alfa romeo giulietta kullananların fikirlerini alfa romeo giulietta nedir? nasıldır? alfa romeo giulietta kullanan var mı? alınır mı? sorularına cevaplar içerir.