2019 Toyota Corolla Yorumları

4 puan, 4 Yorum
2019 Toyota Corolla yorumları
Kullanıyorum 1 Beğen 1

2019 Toyota Corolla Hakkında / 2019 Toyota Corolla Nedir ? / 2019 Toyota Corolla Özellikleri

2019 model toyota corolla hem hatchback hem sedan modelleriyle 14 Şubatta piyasaya çıkıyor. Geniş ve güçlü bir görünüme bürünen yeni corolla led farlarıyla dikkat çekiyor. Ağırlık merkezini daha fazla yere yaklaştırarak daha sarsıntısız bir sürüş hedefleyen japon araba üreticisi Toyota Safety Sense teknolojisi ile de güvenlik konusundaki bakış açısını hem koruyor hem de bir tık ileriye taşıyor. 2700mm uzun aks aralığı, 7 inç ekran, geri görüş kamerası, deri direksiyon, sesli komut sistemi, altı hoparlörden oluşan ses sistemi, anahtarsız çalıştırma özellikleri 2019 Toyota Corolla için öne çıkan özellikler.

2019 Toyota Corolla Yorumları

Bu sayfa 2019 Toyota Corolla yorum, 2019 Toyota Corolla hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, değerlendirmeleri 2019 Toyota Corolla nedir? nasıldır? özellikleri nedir? 2019 Toyota Corolla kullanan var mı? 2020 Corolla,2021 corolla alınır mı? 2019 Toyota Corolla tavsiye eder misiniz? 2019 Toyota Corolla şikayetlerini ve 2019 Toyota Corolla sorularına cevaplar içerir.

Yorumla veya Soru Sor

Puan Ver :
 
Toplam : 4 Yorum | 1 Soru
 • 4 / 5
  Yeni kasa daha satışa başlamadı. Yeni dediğim makyajı demiyorum. 12. Nesil olan yani zaten tipinden anlarsınız bambaşka bir Corolla geliyor... Makyajlısi su an 1.33 life manuel vergi dezavantajına rağmen 77binlik fiyatıyla albenili bir araç.
  tarihinde yorumladı.
 • Bu senenin en çok konuşulacak modeli olacak merakl bekliyoruz.
  tarihinde yorumladı.
 • Dizeli piyasaya sürülmeyecek olan araç
  tarihinde yorumladı.
 • Hangi motor seçeneği daha mantıklı olur?
  2019-03-03 tarihinde sordu. 1 cevap alındı.
 • Bana göre hibritin fiyat farkı çok. Düz benzinli gayet iyi. 3-4 yıl kullanılıp LPG bile takılabilir. Hibrit ten az yakar. TL olarak. Yeni Corolla hibrit markaya büyük imaj katacak ama dedigim gibi benzinli motorlu modelle fiyat farkı çok. Üstelik uzun yolda hibritin çok bir ekonomisi de kalmiyor.
  2019-03-06 tarihinde cevapladı.
 • 4 / 5
  Araç teknoloji, malzeme kalitesi, iç ve dış tasarım olarak büyük ilerleme kkaydetmiş.Hibriti ile test sürüşü tecrübem oldu. Aklımda kalanlari hızlı hızlı belirteyim. Akici trafikte 4 ortalama yakaladim. Ekranlar her yerde... takip etmek zor geldi. Alışmak zaman alır gibi geliyor. Hud gayet kullanışlı. Yağmurlu havada seritte tutamadi araci. Otomatik şerit sistemi. Bir de otomatik fren sistemi çok geç çalışıyor gibi geldi. Tedirgin ediyor. İlk hibrit sürüşüm olduğundan aracın çalıştığını anlamam 5-6 sn sürdü. Tamamen elektrikli motorlar ilk hareket sağlanıyor. Gaza yüklenince ise benzinli hemen devrede. Fakat elektrikle gitme deneyimi yaşamak adına sakin kullanırken ses yalıtımının çok da iyi olmadığını hissettim. Bir uğultu var gibiydi. Belki de şanzıman ve motor devrede olmadığından bana öyle geldi detaylı kulak veremedim açıkçası. Direksiyon park manevraları da çok hafif. Geri görüş kamerası başarılı ama çözünürlük eh işte . Hibrit fiyatı 170bin TL. Corolla için 170bin TL neredeyse uygun diyeceğim birazdan :))) Focusla kiyaslayinca avantajı var gözüküyor diyelim. Tabi farklı tarzların otomobilleri...
  tarihinde yorumladı.